Zestaw komputer HP 3,2GHz 2GB RAM ATI Radeon + monitor Dell GRATISY
Witam, do sprzedania posiadam komputer stacjonarny PC marki HP, model Compaq dc7700. Posiada naklejkę z Windows XP Home, ale zainstalowany jest na nim Linux Debian, którego sam do tej pory używałem. Dyski posiada 3, jeden 250GB, który jest na końcu uszkodzony, przez co musiałem go uciąć o ok. 100GB, dzięki czemu od dwóch lat działa jak należy. Drugi dysk to 160GB, trzeci 80, obydwa sprawne. Procesor to 3,2GHz Pentium 4, dual core. Dołożyłem do niego kartę graficzną ATI Radeon bodajże 3370 (ma 256MB pamięci z tego co pamiętam). Ogólnie nie jest to komputer do gier, ale do codziennego użytkowania typu internet, muzyka, filmy, spisuje się świetnie. Do komputera dokładam monitor Dell 15'. Stan bardzo dobry, żadnych oznak zużycia, brak bad pixeli, obudowa nie porysowana.
W gratisie dokładam klawiaturę Vakoss, której używałem (brakuje w niej podłużnego, prawego entera, poza tym w 100% sprawna). Dodatkowo oczywiście całe okablowanie komputera.
Co więcej dokładam bezprzewodową kartę sieciową TP Linka. Spisuje się świetnie, obsługuje b/g/n.
W gruncie rzeczy wystarczy dokupić myszkę, której nie ma w zestawie, gdyż poprzednia nie nadawała się do odsprzedaży.
Zachęcam serdecznie do zakupu, w razie pojawienia się pytań proszę o kontakt telefoniczny/mailowy. Odpowiadam również na SMSy.
Link: olx.pl/oferta/CID99-IDj23iZ.html