niemiecki- korepetycje, przygotowania, tlumaczenia, konwersacje
Może na wstępie krótko o moim niemieckim: niemiecki stał się w pewnym momencie moją pasją :) , mam za sobą wiele lat nauki tego języka , głównie w Niemczech ( miałem niesamowitego nauczyciela w Niemczech, doktor Germanistyki Herr Uwe Schumacher , mój autorytet ze wzgledu na profesjonalizm z jakim nauczał i wiedzę). Jestem również po studiach germanistycznych (pedagogiczno-translatorycznych) , które dopełniły moją wiedzę o języku niemieckim ( np. fonetyka , która rewelacyjnie uczy jak posługiwac się aparatem mowy- buzią ,żeby wymawiać poprawnie litery i wyrazy.).
Dobrze rozumie problemy jakie mogą towarzyszyć nauce języka niemieckiego i chętnie udzielę korepetycji ,przygotuję do matury, wyjaśnię i porozmawiam( konwesacja).Również tłumaczenia.
(moja stawka godzinowa jest niewygórowana nie ze wzgledu na jakieś braki - jest poprostu rewelacyjnie przystępna :))) W oparciu o moje materialy wytłumacze każdy aspekt językowy : Najlepiej zadzwon ,albo napisz mi czego nie rozumiesz , zebym mógł przygotować konkretny zakres , który pomoże Ci w zrozumieniu.
Przygotowanie dydaktyczno-pedagogiczne.
Praktyka nauczania w różnym przedziale wiekowym.
Link: olx.pl/oferta/CID751-IDco0SD.html